Chinoiseire

Kolekcja została opracowana na podstawie azjatyckich obrazów, garfik i motywów, a także cytatów z dzieł sztuki europejskiej, które nawiązują do sztuki Dalekiego Wschodu. Doskonale wpisuje się w aktualny trend wnętrzarskich wabi-sabi, inspirowanym kulturą i wnętrzami Azji.

Charakterystyczne patynowania i zgaszona kolorystyka nadają przedstawieniom wyjątkowej elegancji i sznytu. Każda z tych tapet  może zostać opracowana według oryginalnej lub czarno-białej kolorystyki. Rozmiary tapet dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wysoka wytrzymałość oklein powoduje, że nadają się one nawet do dekoracji ścian narażonych na otarcia. Wspaniale prezentują się jako dekoracja całych ścian lub jej fragmentów. Tapety mogą funkcjonować jako samodzielne obrazy, naklejone na deskę lub obramione drewnianym lub stiukowym profilem. Kolekcja wspaniale prezentuje się też jako okleina garderób.

maisonderome_

INSTAGRAM

#interiordesigner #furnituredesign #furnituremaker #wallpapers #lamps #fabricstore #homeaccessoires #hoteldesign #homedesign #interiordesign

Zapisz się, by wiedzieć więcej

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda