Projektowanie wnętrz

Wnętrza, które do tej pory powstały w naszej pracowni doceniane są za ponadczasowy szyk, elegancję, autentyzm i komfort użytkowania. Nasz styl z łatwością daje się odróżnić od innych. Wnosi bowiem do wnętrz subtelną grę pomiędzy kształtami, fakturami i barwami. Chcąc go nazwać, najbardziej odpowiednia byłaby „nowoczesna klasyka”. Dobrze znamy historyczne formy, ale najbardziej kochamy nowoczesność. Staramy się nie ulegać modom, choć z największą uwagą śledzimy najnowsze trendy światowe. Uwspółcześniona klasyka to przestrzeń, w której czujemy się zdecydowanie najlepiej. 

Zawsze dążymy do tego, by wnętrza, które tworzymy były jak książka. Pozwalały się czytać i umożliwiały ich użytkownikom odkrywanie kolejnych niuansów na przestrzeni jeszcze wielu lat ich użytkowania. Z radością poznajemy bliżej naszych Zleceniodawców, odkrywamy ich pasje, upodobania i zwyczaje. Nasze projekty stają się w końcu Ich projektami, będąc swego rodzaju opowieścią o nich samych. Opowieścią o ludziach, miejscach i ich historii.

Oryginalność pomysłu, wrażliwość stylistyczna, rzetelna wiedza, otwartość na technologiczne nowości i doświadczenie wizualne pozawalają nam tworzyć przestrzenie, będące funkcjonalnym spełnieniem marzeń naszych Zleceniodawców.

maisonderome_

INSTAGRAM

#interiordesigner #furnituredesign #furnituremaker #wallpapers #lamps #fabricstore #homeaccessoires #hoteldesign #homedesign #interiordesign

Zapisz się, by wiedzieć więcej

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda