Mozaika

W tej kolekcji znalazły się wspaniałe okleiny ścienne inspirowane przede wszystkim płytkami ceramicznymi zdobiącymi dawne wnętrza wiktoriańskie. Wierne odzwierciedlenie oryginału możliwe było dzięki ścisłej współpracy z antykwariuszami. Każdy pojedynczy detal jest wiernie przetransponowany z oryginalnego modelu, przy zachowaniu jego autentyczności i nie tracą nic z jego subtelności. Autentyzm podkreślają delikatne spatynowania materiału.

Absolutne złudzenie przestrzenności, wspaniała kolorystyka, niezwykle precyzyjne dopracowanie detalu sprawią, że okleiny będą wyjątkową dekoracją całych ścian lub jej fragmentów. Nadadzą wnętrzom niespotykanego szyku i elegancji, przenosząc w świat angielskich rezydencji. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Uzupełnieniem kolekcji są okleiny ścienne w stylu art deco, które przenoszą nas w świat wnętrz z początku ubiegłego wieku. 

maisonderome_

INSTAGRAM

#interiordesigner #furnituredesign #furnituremaker #wallpapers #lamps #fabricstore #homeaccessoires #hoteldesign #homedesign #interiordesign

Zapisz się, by wiedzieć więcej

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda