Każdy dobry
projekt zaczyna
się od jeszcze
lepszej opowieści

Lorenda Mamo

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

O nas

Dowiedz się więcej

Od 10 lat zajmujemy się projektowaniem niepowtarzalnych wnętrz oraz ich wyposażenia. Na przestrzeni tych lat udało się nam stworzyć nie tylko rozpoznawalną w Europie markę, ale też dziesiątki docenianych przez szeroką rzeszę odbiorców, miejsc publicznych i prywatnych.

Projektowanie wnętrz

Nasze usługi

Wnętrza, które powstały w naszej pracowni doceniane są za ponadczasowy szyk, elegancję, autentyzm i komfort użytkowania. Oryginalność pomysłu, wrażliwość stylistyczna, rzetelna wiedza, otwartość na technologiczne nowości i doświadczenie wizualne pozwalają nam tworzyć przestrzenie, będące funkcjonalnym spełnieniem marzeń naszych Zleceniodawców.

Meble

Produkty

Swoje projekty zlecamy do wykonania najlepszym rzemieślnikom. Przykładamy wielką wagę do detali, a do produkcji staramy się używać wyłącznie naturalnych surowców.

Lampy

Produkty

Dokładamy wszelkich starań, aby oświetlenie nie tylko dobrze pełniło swoją funkcję, ale też było prawdziwą ozdobą wnętrza. Nasze lampy są jak elegancka biżuteria, która harmonijnie dopełnia całości wystroju.

Tapety

Produkty

Tapety patynowane stały się znakiem rozpoznawczym naszej marki. Setki wzorów, subtelna, zgaszona kolorystyka, charakterystyczna patyna sprawia, że przypominają dawne freski.

Tkaniny

Produkty

Spośród szerokiej oferty wybieramy dla Państwa tkaniny wiodących europejskich producentów. Zawsze najlepszej jakości i o najciekawszym wzorze.

Lustra

Lustra

Dopełnieniem są oryginalne lustra w drewnianych rzeźbionych ramach w kolorze patynowanego drewna lub pokryte płatkami złota.