Farby Little Greene

Little Greene to niezależny, brytyjski producent farb, zaangażowany w społecznie i ekologicznie odpowiedzialną produkcję wysokiej jakości farb. Pierwsze farby były oparte na naturalnych żywicach i pigmentach, podobnych pod wieloma względami do tych,  używanych przez wielkich dawnych malarzy. Bardzo wysoki poziom pigmentu (ponad 40% więcej pigmentu niż w przypadku wielu zwykłych farb) daje farbom Little Greene niezrównaną głębię kolorów i prawdziwą różnorodność. 

Na szczególną uwagę zasługują farby "Intelligent Paints ", które są bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla środowiska. Oprócz tego zapewniają piękne wykończenie. Farby na bazie wody są trwałe i wytrzymałe, wyprodukowane tak, aby były odporne na zużycie współczesnego domu. Można je stosować na większość powierzchni. Wyróżniamy:

INTELLIGENT MATT EMULSION - Całkowicie matowa, ale zmywalna alternatywa dla tradycyjnej farby emulsyjnej, idealna na ściany w miejscach dużego natężenia ruchu, ponieważ w razie wypadku, zabrudzenie można zmyć letnią wodą. 

INTELLIGENT EGGSHELL - Eleganckie o niskim połysku, jest idealnym wykończeniem stolarki i ścian, w których wymagana jest całkowita zmywalność. 

INTELLIGENT GLOSS - Dzięki wyrafinowanemu wykończeniu o wysokim połysku, może być stosowany zarówno do stolarki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. 

INTELLIGENT EXTERIOR EGGSHELL - Prosty i skuteczny sposób na odświeżenie przestrzeni na zewnątrz. Wysoce elastyczne wykończenie o niskim połysku, odpowiednie do wszystkich zewnętrznych elementów. 

maisonderome_

INSTAGRAM

#interiordesigner #furnituredesign #furnituremaker #wallpapers #lamps #fabricstore #homeaccessoires #hoteldesign #homedesign #interiordesign

Zapisz się, by wiedzieć więcej

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda