O nas

Architek wnętrz. Artukuły do wystroju wnętrz: meble, tapety, lapmpy, tkainy, dziela sztuki.

„Każdy dobry projekt zaczyna się od jeszcze lepszej opowieści” 

Lorinda Mamo

 

Od 2013 r. zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli oraz ich produkcją. Oferujemy elementy wystroju wnętrz, takie jak: meble tapicerowane, skrzyniowe, krzesła, stoły oraz tapety, lampy i tkaniny. Specjalizujemy się w indywidualnych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, realizacjach oraz produktach.


Zajmujemy się projektowaniem wnętrz hotelowych, gastronomicznych oraz prywatnych posiadłości i domów. Wnętrza, które wyszły z naszej pracowni doceniane są za ponadczasowy szyk, elegancję, autentyzm i komfort użytkowania. Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów zabytkowych oraz ich adaptacji do nowych celów. Nasze realizacje wielokrotnie wyróżniane były w konkursach architektonicznych i konserwatorskich w Polsce.


W swojej ofercie posiadamy unikatowe meble drewniane i tapicerowane, wykonane ręcznie przy użyciu najlepszych, najczęściej naturalnych materiałów. Łączymy nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Wśród naszych mebli znajdziecie Państwo: nowoczesne sofy, fotele klubowe, fotele skórzane, łóżka drewniane, łóżka tapicerowane, biblioteki i regały, drewniane stoły, stoliki kawowe, komody, konsole, pomocniki oraz krzesła.


Jesteśmy producentem tapet drukowanych na starym papierze. Nasze tapety patynowane charakteryzują się bogactwem motywów i wzorów oraz dużą wytrzymałością. Wydruki wykonujemy na zamówienie, dostosowując rozmiar motywu do Państwa indywidualnych potrzeb. 


Uzupełnieniem oferty są lampy: kryształowe żyrandole, lampy stojące, lampki nocne oraz lampy wiszące o unikatowym wzornictwie, a także tkaniny dekoracyjne oraz obiciowe, w tym przede wszystkim: len, bawełna, jedwab oraz aksamit. Świadczymy usługi szycia: zasłony, rolety rzymskie, poduszki dekoracyjne, obrusy, serwety narzuty i inne.


MaisondeRome INTERIOR DESIGN powstała z pasji do pięknych przedmiotów i niekonwencjonalnego otoczenia. Nasze projekty są opowieścią o ludziach, miejscach i ich historii. Wychodzimy z prostoty, by stworzyć możliwie jak najlepszy obraz oczekiwań naszych Zleceniodawców. Współpraca z nami to zawsze gwarancja niepowtarzalnego, harmonijnego i eleganckiego wnętrza ! To również najlepszej jakości produkt o ciekawym wzornictwie i w oryginalnym wykończeniu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji !


- pod numerami telefonów:


0048 75 755 84 48 lub 0048 605 107 326 


- pod adresem email:


biuro@maiaosnderome.com


- od wtorku do niedzieli w godz. 9.00 - 16.00 w showroomie:


Galeria Pałac Staniszów

Staniszów 100

58-500 Jelenia Góra


dr Agata Rome - Dzida
Architek wnętrz, historyk sztuki
+48 605 107 326
biuro@maisonderome.com

Wacław Dzida
Konserwator zabytków, hotelarz
+48 605 055 967
biuro@maisonderome.com